Veerkracht in Verandering
iMindlife & Shared Ambition organiseren een praktisch en inspirerend groepsprogramma voor wie steviger in het leven...
Lees verder
Je koers vinden, en regie nemen
Je koers vinden, en regie nemen
Het leven zit vol veranderingen. Soms maak je iets mee dat diepe impact heeft. Of je ervaart je leven juist als vlak en grijs. Wij zijn er op die momenten. Om jou te helpen de zin in jouw leven te ontdekken. We bieden een veilige ruimte waarin je jouw gedachten en gevoelens kunt ordenen, en waarin je nieuwe perspectieven ontdekt. Zodat je weer grip krijgt op je toekomst.
Sommige gebeurtenissen kunnen je wereld op z’n kop zetten. Bijvoorbeeld als je een dierbare verliest, als je ziek wordt, of als er onverwacht iets ingrijpends verandert in je werk- of privésituatie. Dat doet pijn. En het kan je onzeker maken over waar je heen wilt in jouw leven. Wij zijn er dan. Professioneel en dichtbij.
Alle aandacht voor wat jou bezighoudt
Verkennen wat voor jou van waarde is
Weer grip krijgen op je leven
Is dit alles? Die vraag heeft ieder mens wel eens. Je doet je dagelijkse dingen, maar haalt er weinig voldoening uit. Je leeft op de automatische piloot, of voelt je lusteloos. Dan zijn wij er. We luisteren naar je verhaal en helpen je om het te begrijpen. We zijn een klankbord voor je, en bieden je inzicht. Dat geeft jou nieuwe energie.
Iedereen heeft ergens in het leven behoefte aan reflectie. Aan ondersteuning en een veilige ruimte om gedachten en gevoelens te ordenen. Dat begrijpen wij als geen ander. Onze Life Counselors begeleiden je bij deze zoektocht en helpen je weer grip te krijgen op je leven.
Abeltje Hoogenkamp, Alice Cramer, Amal Alouani, Anke de Lange, Anne Gerrits, Annechien Oldersma, Annemarte van Kruchten, Barbara Zwaan, Ben Simons, Boukje Aartsen, Carola van den Heuvel, Cindy Kooijman, Corina Voskamp, Eline Sluys, Ellen Leijdens, Esli Jongen, Eva Smit, Famke Robben, Godelieve van Liebergen, Gundalyn Hemmink, Hassan Bakir, Helene Westerik, Hugo Remmers, Ilse Vooren, Ina Beemster, Irene Thomassen, Irene van Bussel, Jan van der Does, Janneke Bekhof, Jeanine Jonker, Jodie Ras, Jolanda Bource, Karin Seijdell, Kubra Kaya, Lotte Plessen, Leonneke Domburg, Leontien Dekker (directeur en counselor) , Marjolein Rikmenspoel, Marjo van Bergen, Mirjam Hulzebos, Peter de Wit, Rawie Sewnath, Rozanne van der Veur, Saskia Markx, Saskia Rijke, Soeria van den Wijngaard, Steven Cornelissen, Wendelijn vd Klaauw, Willem Blokland, Yvonne Lammertink.
“De counseling was veel beter dan ik had gedacht. Mijn counselor erkende mijn pijn, had geen oordeel, en was kundig. Dat zorgde voor een doorbraak in een te zware periode. Fijn dat er mensen zijn die je ongelooflijk kunnen steunen in korte tijd.”
“Ik had behoefte aan een luisterend oor. Ik had een groot verdriet en werk kostte mij veel energie. De counselor had het talent van empathisch luisteren en op een gezonde manier echt meeleven. Toen ik startte, zat ik 100% ziek thuis, in rouw. Ik had gedoe met mijn werkgever, en onvoldoende toekomstperspectief. Nu re-integreer ik, stijgt mijn energie, gaat het beter op werk, én heb ik toekomstplannen.”
Gemiddeld bestaat een individueel traject uit vier gesprekken, die we eens in de twee tot vier weken voeren. We kijken daarbij altijd wat voor jou het fijnst is. Je HR-adviseur of manager kan je naar ons verwijzen. Onze begeleiding wordt betaald door de verzekering van je werk.
Onze teaminterventie Cirkel van Betekenis bestaat uit een dagdeel en Verhalen Verbinden uit 5 online bijeenkomsten van 1 uur.
We werken landelijk en stemmen de locatie af op jouw wensen. Gesprekken kunnen bijvoorbeeld plaatsvinden in een gespreksruimte van Zorg van de Zaak, of in het Coachhuis. We kunnen online afspreken, of bij jou thuis. Ook wandelen is een optie. Tijdens de telefonische intake bespreken we wat jij het liefste wilt.
Binnen 48 uur ontvang je een uitnodiging voor een telefonische intake. Dit gesprek wordt niet gevoerd door een life-counselor, maar door iemand van ons bedrijfsbureau. Het is bedoeld om jouw verwachtingen en wensen globaal in kaart te brengen, zodat we een passende counselor aan je kunnen koppelen. Het gesprek duurt ongeveer 15 minuten en blijft verkennend en niet-inhoudelijk van aard. We vragen je kort toe te lichten wat de aanleiding is voor het traject, wat je verwacht en of je specifieke wensen hebt ten aanzien van begeleiding of locatie. Op basis van dit gesprek starten we het traject met een counselor die het beste bij jou past.
Nee, we hanteren geen wachtlijsten.
Je kunt altijd vrijblijvend contact met ons opnemen voor een kennismakingsgesprek. Twijfelen wij zelf na de intake of life counseling passend is, dan zeggen we dit tegen je. En overleggen we met je bedrijfsarts of praktijkondersteuner.
Ja, life counseling kan een goede aanvulling zijn op therapie of coaching. En het kan een overbrugging zijn als je op een wachtlijst staat voor psychologische begeleiding of EMDR. Onze begeleiding biedt dan steun en houvast.
Er is geen standaard terugkoppeling. Alleen op verzoek van jou of van de bedrijfsarts. We sturen die terugkoppeling alleen met jouw toestemming.
Dat geeft niet! We hebben in ons aanbod vijf individuele trajecten uitgewerkt zodat je een indruk krijgt van de levensthema’s en -vragen waarbij cliënten onze begeleiding vragen. Maar al onze trajecten zijn maatwerk en de prijs is voor alle vijf trajecten hetzelfde. In de telefonische intake stemmen we globaal af welke thematieken of vraagstukken er spelen zodat we het traject passend kunnen opstarten. Dus als je twijfelt: kies voor de algemene aanvraag via de button rechtsboven in de website.
Coaching is meer actiegericht en praktisch. Bij coachingstrajecten wordt er vooraf heel duidelijk een doel vastgesteld. Wat wil je bereiken? Levensvragen en zingeving passen niet goed bij zo’n doelgerichte aanpak. Clienten die onze begeleiding vragen, weten vaak niet goed welke richting of welk doel ze hebben. De begeleiding die een counselor biedt, helpt de client om zich te orienteren en om te onderzoeken: om weer richting te krijgen. Coaching zou dus een goede vervolgstap kunnen zijn op counseling.
Een therapeut is een behandelaar die diagnosticeert en op basis daarvan een behandeltraject opstart. Een levensvraag of rouw is geen ziekte die je kunt behandelen volgens een behandelprotocol.
Via ‘direct aanvragen’ of ‘aanvragen’ kom je in het offerteveld. Daar zie je ook de prijs van het product. Het daadwerkelijk aanvragen van een product gebeurt pas nadat je alle velden hebt ingevuld. Je kunt dus gerust op deze knop drukken voor meer informatie.
Voor onze individuele trajecten geldt een prijs van 1345, – ex BTW. Dat is inclusief intake, reistijd en reiskosten voor de counselor. En inclusief eventuele huur van een coachhuis.
Teaminterventies kosten 1495,- ex BTW. Ook dat is een all-in prijs.
Wanneer jouw werknemer een verlenging van een traject life counseling wil, dan kun je dit aanvragen via ons bedrijfsbureau: info@imindlife.nl
Denk je dat wij jou kunnen helpen om meer ruimte en richting te ervaren? Of twijfel je daar juist over? Bel ons gerust! We maken de tijd om kennis met je te maken. Zonder enige verplichting.